Eski Playboy yıldızı Carmen Electra adını değiştirdi

TMZ’nin salı günü ele geçirdiği mahkeme belgelerine göre, 51 yaşındaki “Baywatch” yıldızının, doğum adı olan Tara Leigh Patrick’i, yasal olarak ünlü sahne adı Carmen Electra’yla değiştirme talebi resmi olarak kabul edildi.

Electra’nın yeni yılda yeni bir başlangıç yapmak istediği için 29 Aralık 2023’te isim değişikliği başvurusunda bulunduğu öğrenildi.

Electra, 2014’te “The Yo Show”a Prince’in ikonik adını nasıl bulduğunu anlattı: “Onun oluşturduğu, tamamı kızlardan oluşan bir grubun seçmelerine katıldım ve sonunda beni kendi plak şirketi Paisley Park’a kaydettirdi. Onun için dans ettikten sonra bana ‘Electra’ya benziyorsun’ dedi. Adı bu olmalı.’”

Electra, “İlk başta kulağa süper kahraman tarzı bir isim gibi geldiğini düşündüm, ki aslında öyle, bu yüzden tereddüt ettim, ama bir şekilde hoşuma gitti ve hepsi bu,” diye ekledi.

2022’de seks sembolü OnlyFans’a katıldı. Fox News Digital’e “OnlyFans’ın kendi yaratıcınız olabileceğiniz güvenli bir yer olduğunu fark ettim” dedi.

Eski Playboy modeli, “Hayranlarla birebir oluyorsunuz, böylece onlar da isteklerini yerine getirebiliyorlar ve bunu seviyorum.” diye açıkladı.

Ayrıca sadık abonelerinden en çok aldığı şaşırtıcı talebi de açıkladı.

Electra, “Bu benim için komik çünkü ayaklarım için çok fazla istek alıyorum ve bu beni sinirlendiriyor. İnsanlar ayak görmek istiyor. Ayaklarla ilgili çılgın bir takıntı var.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x